Instagram Nedir?

Instagram internet üzerinden fotoğraf paylaşma ve düzenleme uygulamasıdır. Android ve iphone cihazlarında da kullanılabilmektedir. Telefonunuzdan fotoğraf çekip, bu fotoğrafa çeşitli efektler uygulayıp ya da fon ekleyip instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Instagram Uygulamasıisntagram

Çok basit bir şekilde çekilen bir fotoğrafı bile yapılan düzenlemeler sonunda profesyonel bir fotoğraf bir haline getirir. Instagram uygulaması ile çekilen fotoğrafları kıllanıcılar facebook ve twitter hesapları üzerinden de paylaşabiliyor. 

Instagramın kullanımı da Facebook ve Twitter' a benzemektedir. Instagramda da aynı twitter gibi istediğiniz kişiyi takip edebilir, kendi arkadaş listenizde olmasa bile istediğiniz kişinin fotoğraflarına bakabilir, beğenebilir ve yorum yazabilirsiniz. 

Instagram Kullanımıinstagram

Instagram' ı AppStore' dan İphone veya İpod Touch cihazınıza indirererek bu cihazlarda kullanabilirsiniz. Instagram' ı Iphone veya Iphod Touch cihazınıza indirmek için tıklayınız.

Instagram' ı Android versiyonunu da Android uyumlu telefonlar için kullanılabilmektedir. İndirmek için tıklayınız. 

Türkiye' nin bazı markaları da resmi instagram sayfalarını duyurmaya başlamıştır. 

Instagram kendini sürekle güncellemekte ve yeni sürümler ortaya koymaktadır. En son güncellenen sürümü ile artık Instagram Türkçe olarak kullaabilecektir.