Hotmail Mail Gönderme 

Hotmail hesabından mail açmayı anlatmıştık. Hotmail' den şimdi de nasıl mail gönderilir? Bunu resimlerle anlatalım:

Hotmail' den Mail Gönderme 

Öncelikle Hotmail' in internet sitesine giriyoruz. Giriş için tıklayınız:

Aşağıdaki sayfa ekrana gelecektir. Hotmail hesabı açarken yazdığınız adresin tamamını ve belirlediğimiz şifreyi giriyoruz. Oturum aç botonuna tıklıyoruz:

hotmail-mail-gonderme-bir

Aşağıdaki ekranı göreceğiz. Hotmail (1) yazan yer 1 adet okunmamış mailimiz var anlamına gelir. Tıklarsak gelen mail sayfasına yönlendiriliriz. E- mail göndermek için Okla gösterdiğimiz E-posta gönder bölümüne tıklıyoruz:

hotmail-mail-gonderme-iki

Aşağıdaki ekranda okla gösterdiğimiz ilk yere maili kime gönderiyorsak o kişinin adresini yazıyoruz. Konu bölümünü mailin konusuna göre istediğimizi yazabiliriz. İstersek boş da bırakırız:

hotmail-mail-gonderme-uc

Göndereceğimiz kişinin adresini ve malin konusunu yazdıktan sonra mail metnimizi yazıp, gönder butonuna tıklıyoruz:

hotmail-mail-gonderme-dort

Gönder butonunu tıkladıktan sonra aşağıdaki ekranı göreceğiz. 

hotmail-mail-gonderme-bes

İletiniz gönderildi uyarısın göreceğiz. İletimiz başarı ile gitmiş olacak. Mail gönderdiğimiz kişiyi listemize eklemek istersek ad ve soy ismini yazıp kişilere ekle butonuna tıklıyoruz. Bir sonraki mailde aynı kişiye mail göndermek istersek bizim için daha kolay olacaktır. 

 

Yorum ekle

Konunun daha açık güncel ve eksik bilgiler içermeyecek şekilde olmasını sağlamak amacıyla Yazdığınız Yorumlar ile Kamusal Rehber çalışmasına katkıda bulunduğunuz için Teşekkür Ederiz.


Güvenlik kodu
Yenile